zsaslawno.pl
Miska dla schroniska PDF Print E-mail

Zakończyliśmy akcję "Miska dla schroniska". Zebraliśmy ponad 130 kg karmy dla czworonogów, która przekażemy do schroniska w Słupsku.

 
Olimpiada Wiedzy o ZUS PDF Print E-mail

Kolejny raz uczniowie ZSA przystąpili do Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych. Hasło przewodnie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, wyznacza cel, którym jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych

czytaj dalej...
 
Idą święta.... PDF Print E-mail

Kolejny raz przystąpiliśmy do kampanii "Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj!".Celem akcji , przygotowanej przez fundacje Dbam o mój z@sięg, jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, wspólne spędzanie czasu wolnego, a przede wszystkim kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

 
Aukcja Stowarzyszenia "Akson" w SDK PDF Print E-mail

W sobotę w Sławińskim Domu Kultury odbyła się świąteczna aukcja Stowarzyszenia "Akson". W pomoc w tym wydarzeniu zaangażowali sie wolontariusze z naszej szkoły. Pomagali zarówno podczas aukcji, jak i w sprzedaży ozdób świątecznych. Dziękujemy Wam gorąco!!!

 
Dzień z Olgą Tokarczuk PDF Print E-mail

We wtorek Olga Tokarczuk odebrała literacką Nagrodę Nobla. My również obchodziliśmy to wspaniałe święto dla wszystkich nas , a przede wszystkim dla polskiej literatury.W ramach zorganizowanego w naszej szkole "Dnia z Olgą Tokarczuk" można było obejrzeć wystawę poświęconą Oldze Tokarczuk i jej twórczości. a w bibliotece czekały na nas książki noblistki. Również tego dnia wspólnie czytaliśmy fragmenty dzieł naszej noblistki.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 190