zsaslawno.pl
Smutna wiadomość... PDF Print E-mail

 
Zbiórka krwi PDF Print E-mail

W dniu 30 września 2020 roku (środa) zostały wznowione akcje zbiórek krwi w naszej szkole. Zarejestrowano do oddania krwi 14 osób, którzy oddali 5 510 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie SERCE.

 
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania PDF Print E-mail

We wtorek 29 września obchodziliśmy w naszej szkole święto - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Podczas przerw mogliście wysłuchać fragmentów ulubionych książek uczniów z klas 2aT, 2cT, 2dT i 1 bT.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to jedno z tych wydarzeń w kalendarzu świąt nietypowych, które są przyjemne i pożyteczne. Inicjatywa powstała w Polskiej Izbie Książki w 2001 roku. Patronką tegorocznych obchodów wybrano Joannę Porazińską. 29 września to dzień urodzin zasłużonej Polki.

czytaj dalej
 
Europejski Dzień Języków PDF Print E-mail

Tegoroczny Europejski Dzień Języków przebiegał z mniejszym rozmachem niż zazwyczaj. Ograniczyliśmy sie do plakatów i prezentacji zachęcających do nauki języków, przypomnieliśmy historię Europejskiego Dnia Języków, a podczas lekcji rozwiązywaliśmy przy pomocy aplikacji Kahoot oraz Quizizz quizy związane z językami.

 
Nowy projekt w ZSA PDF Print E-mail

Zespół Szkół Agrotechnicznych w Sławnie otrzymał pozytywną akceptację Agencji Narodowej i otrzymał dofinansowanie projektu w ramach programu Erasmus +, nazwa akcji : Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych projektów, a dokładnie Projekty Współpracy Szkół.

Tematem projektu jest: „Nowe sposoby obalania stereotypów” czyli… jak to widzimy, jak to jest u nas - a jak to wygląda w innych krajach. Czego możemy się nauczyć od innych, a czego oni mogą nauczyć się od nas. Projekt będzie realizowany od 01.09.2020 r. do 31.08.2022 r.

ZSA w Sławnie jest koordynatorem projektu, natomiast partnerami projektu są uczniowie szkół ponadpodstawowych z Rumunii, Grecji, Portugali i Cypru.

czytaj dalej
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 4 of 190