zsaslawno.pl
Narodowe czytanie PDF Print E-mail

Dnia 4 września nasza szkoła już poraz kolejny przystąpiła do akcji Narodowe Czytanie. Akcja ta,tak jak w poprzednich latach , odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta RP. Jej głównym celem jest propagowanie czytelnictwa oraz dzieł klasyki polskiej literatury. Tegoroczne czytanie z uwagi na szczególną sytuację, w której się znaleźliśmy, odbyło się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.W tym wyjątkowym roku fragmenty „Balladyny" Juliusza Słowackiego dla nas czytali: dyrektor szkoły Marian Krakowski, wicedyrektor Aneta Leśniak , nauczyciel bibliotekarz Marzena Łużyńska oraz uczniowie: Amelia,Ewa,Wiktoria, Ola,Mateusz,Fabian i Remek. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy i zapraszamy na następny rok z nadzieją, że już będzie normalnie .

 
Ogłoszenie - WAŻNE!!! PDF Print E-mail

 
Zmiany w kadrze pedagogicznej PDF Print E-mail

Z żalem informujemy, że pani Karina Kluszczyńska i pani Agata Treder postanowiły zasmakować życia zawodowego w innych dziedzinach i pożegnały się z gronem podczas ostatniej Rady Pedagogicznej. Życzymy obu paniom sukcesów w dalszej pracy zawodowej (a może kiedyś do nas wrócą?...), a wkrótce przedstawimy następczynie...

 
Zaliczenie praktyk zawodowych PDF Print E-mail

Zaliczenie praktyk zawodowych sie dnia 26 sierpnia 2020 o godzinie 11.

II TŻiGD   budynek C
II TAK sala 302
II TE sala 208
III TE sala 305
II TI sala 309
III TI sala 206

Na zaliczenie prosze przynieść wypełnioną kartę praktyki zawodowej z oceną wystawioną przez opiekuna praktyki oraz prezentacje multimedialne - jeżeli wymagane przez nauczycieli zawodu.

 
Egzaminy poprawkowe w sierpniu PDF Print E-mail

Terminy poprawek w sierpniu:

zobacz
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 190